MASON CASH - INNOVATIVE misa - 5 l

SKU: 9883

Dostupnosť: Skladom

Rýchly prehľad

MASON CASH


INNOVATIVE misa - 5 l

Dostupnosť: Skladom

36,50 €

Detaily

Príprava cesta v tejto kameninovej mise bude pre vás nielen zábava, ale aj veľmi jednoduchá. Vďaka splošteným stranám misy ju môžete veľmi pohodlne nakloniť a vďaka inému uhlu prí miešaní do cesta priviesť viac vzduchu.

  • Objem: 5 l
  • Priemer: 29 cm, výška: 15 cm
  • Vhodné do umývačky riadu
  • Vhodné do mikrovlnnej rúry

Mason Cash Innovative Kitchen

Kolekcia kameninového riadu Mason Cash prinesie vašej kuchyni širokú škálu kuchynských produktov, ktoré budete milovať nielen pre ich nádherný dizajn, ale predovšetkým pre chytré, multifunkčné využitie. Nad každým výrobkom sa dizajnéri zamysleli, aby plnil funkciu nielen krásnej dekorácie, ale zvládal byť viacúčelovým prvkom, ktorý do vašej kuchyne prinesie moderný vzhľad a funkcionalitu.

Ikona britského dizajnu

Riad, ktorý je vyrobený z vysoko kvalitnej kameniny, ktorá je síce ťažšia ako keramika alebo iné hlinené materiály, ale je oveľa odolnejšia voči oteru alebo poškrabaniu. Váha riadu je ale veľkou výhodou nielen v tom, že pri miešaní či miesení zostáva kamenina na mieste, je tak akurát vyvážená, že nebudete mať problém ju držať v jednej ruke.

mason Cash

Značka, pod ktorou sa predáva prepychový anglický dizajn,sa svojmu remeslu venuje už od začiatku 19. storočia. Mason Cash je známy predovšetkým vďaka keramickému riadu do kuchyne v ikonickej bielej a trstinovej farbe. Užite si (nielen) sladké pečenie vďaka širokému sortimentu, ktorý zahŕňa hnetacie misy, misky na tekuté cesto, ale aj keramické odmerky na suroviny či multifunkčné kuchynské náčinie.

 

 

 

 

 

Ďalšie informácie

VýrobcaNie
FarbaBiela

Štítky produktu

Pre oddelenie štítkov použite čiarky. Viacslovné frázy ohraničte apostrofmi (').